aajeziorski@gmail.com

DuoLife

Współpracuję z DuoLife S.A. Jest to Polska firma w 100% z polskim kapitałem stworzona w 2014 r. przez praktyków biznesu tradycyjnego oraz sieciowego. 

DuoLife to marka stworzona na solidnym fundamencie finansowym – wsparta doświadczonym zespołem praktyków i profesjonalistów.
DuoLife to innowacyjny produkt na rynku. Stworzony jest on przez polskich ekspertów oraz polskiego producenta z zachowaniem najwyższych światowych norm jakości.
DuoLife to przedsięwzięcie, w którym każdy może znaleźć miejsce dla siebie, korzystając z proponowanych przez DuoLife bardzo atrakcyjnych form współpracy.

Motto, które przyświeca od samego początku tworzenia projektu:
„Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.”
Alan Kay / Steve Jobs

 

Wizją DuoLife jest wyjście z polski na świat. Aktualnie jesteśmy w 38 krajach.

 

Firma z którą współpracuję opiera się na trzech filarach – Rozwój | Biznes | Zdrowie – Poniżej opisałem, co każdy z filarów może Tobie dać.

 

ROZWÓJ

Poczucie rozwoju jest potrzebą każdego człowieka. Jednak odnoszenie sukcesów finansowych, zawodowych oraz osobistych w dużej mierze uwarunkowane jest posiadaniem odpowiednich kompetencji zawodowych, interpersonalnych i odpowiednim sposobem myślenia. Niestety wiele osób wykazuje na tym obszarze znaczne braki, przez które nie odnosi sukcesów, lub odnosi je tylko na chwilę. Co ważne, w przeciwieństwie do większości firm organizujących pojedyncze szkolenia, tutaj dostępny jest zaawansowany i kompletny program rozwojowy.

 

Specjalnie w tym celu została powołana spółka Personal Excellence Network, z której wyłoniona została Rada Programowa wspierająca działania zmierzające ku podnoszeniu efektywności oraz służące rozwojowi osobistemu oraz biznesowemu wszystkich osób współpracujących z firmą.

 

Podstawowym, i jednocześnie najlepszym narzędziem do rozwoju osobistego w firmie jest :

LDS – Leadership Development Seminars – 3 dniowe szkolenia prowadzone przez najlepszych w Polsce trenerów. Szkolenia odbywają się co kwartał. Na każdym LDS masz możliwość uczestniczenia w warsztatach, podczas których nabędziesz realnych umiejętności i kompetencji koniecznych do budowania silnego, prawdziwego zespołu. 

Tutaj możesz zobaczyć krótkie nagranie z XI LDS – KLIK

Dodatkowo prowadzone są zoomy oraz LIVE poświęcone tematyce rozwoju. Prócz tego otrzymujesz Moje indywidualne wsparcie.

BIZNES

Skuteczne generowanie dochodu – jest to system wynagradzania zaczerpnięty z modelu marketingu wielopoziomowego. Pozwala on uczestnikom projektu na zarabianie prowizji z obrotu towarowego, który generowany jest przez struktury współpracowników firmy. Dla osób szczególnie ambitnych i aktywnych przygotowany jest specjalny program awansów i program motywacyjny zaczerpnięty z biznesu korporacyjnego. Główne jego zalety to:
– brak ograniczeń w wysokości zarobków
pasywny charakter uzyskiwanego dochodu, czyli przychód otrzymywany przez dłuższy czas za raz wykonaną pracę, bez konieczności wkładu dalszej pracy własnej tzw. dochód rentierski.
– pełna swoboda w ustalaniu harmonogramu i zakresu pracy.

 

W biznesie zarabiasz również na Mojej pracy – Jeżeli Ja zarabiam – Ty również zarabiasz, dlatego napisałem, że ten projekt jest robiony dla ludzi 🙂 Jest to spowodowane tym, że posiadamy w firmie 2 struktury – tzw. Drzewka. W drzewku mogę umieścić „osobę pod osobą”. Przykład. Zaprosiłem Ciebie do biznesu – jeszcze się uczysz, nie zaprosiłeś żadnej osoby, ALE Ja zaprosiłem np. Bartka i Bartka umieszczam pod Tobą. Dzięki temu Ty dostajesz prowizję – czyli zarabiasz na Mojej pracy ( spokojnie, Ja tez mam z tego % 😉 ) Mogę tak robić 6 poziomów w dół i dodatkowo też „na boki”. Obrazując Ci to podam przykład z Mojej własnej struktury. Dawid zarejestrował się pode Mną, jednak nie ma czasu na robienie biznesu, ponieważ studiuje 2 kierunki – mimo tego, ja dałem do Jego drzewka 29 osób – Czyli Dawid ma zespół 29 osób, a sam nic nie zrobił. Dodatkowo – zarabia z każdej osoby, a nie tylko z tych sześciu – własnie dlatego, że również umieściłem osoby w drzewku „na boki”.

 

Narzędzia, które otrzymasz do wsparcia Swojego biznesu : 

 • Platformę szkoleniową dla Ciebie i Twoich partnerów oraz osób zainteresowanych

Możesz wysłać Swój własny link do osoby, która jest zainteresowana rozwojem, marketingiem, zdrowiem lub finansami – dostanie dobrą dawkę wiedzy – więc nie musisz tego przekazywać sam, nie musisz nikomu tłumaczyć projektu – platforma zrobi to za Ciebie.

 • Dokładne KNOW-HOW – jak od pierwszego dnia mieć wyniki w biznesie!
 • Landing-Page

Twoja unikalna strona do promocji biznesu – nie musisz mieć własnej strony, mamy już ją dla Ciebie 🙂 

 • Materiały video oraz w formie pdf

Materiały do nauki marketingu, wiedza odnośnie produktu, a także wiedza z zakresu inteligencji finansowej.

 • W pełni zautomatyzowany system, który odpowie za Ciebie na każde pytania (Na messenger)
 • System wysyłania wiadomości –

98%-100% otworzeń Twoich wiadomości. Dzięki temu możesz informować Swoich partnerów, lub potencjalnie zainteresowane osoby jednym kliknięciem ( Jedna wiadomość idzie automatycznie do każdego )

 • BDS – Business Development Seminars – Jest to tzw. „dzień celebrowania”, gdzie spotykamy się co 1 lub 2 miesiące. Są wtedy wyróżniane osoby, rozdawane bonusy w postaci samochodów ( Jaguar, Mercedes ) lub wycieczek. Dodatkowo są przemówienia expertów – czy to od zdrowia, czy rozwoju czy biznesu. Na takie spotkanie możesz zaprosić zainteresowaną osobę. Gwarantuje Ci, że 9/10 osób dołączy do Twojego biznesu po takim spotkaniu – Po prostu dostanie wszystkie potrzebne informacje, przekazane przez specjalistów – zrozumiałym językiem. BDS to również świetne miejsce do porozmawiania z milionerami, dietetykami, sportowcami – można nabyć świetne kontaktu biznesowe..
 • Gwarancja stałego, indywidualnego kontaktu

Nawet przez 24h/7 dni w tygodniu. Jest to spowodowane tym, że w zespole mamy kilku liderów ( osoby doświadczone, które znają się na rzeczy ). I również gwarancja stałej pomocy z Mojej strony.

 • 2 razy dziennie / 5 dni w tygodniu, webinar dla Ciebie oraz Twoich partnerów lub osób zainteresowanych. Dzięki temu narzędziu specjaliści przekazują wiedzę osobom zainteresowanym. 2 webinary dziennie pozwalają na dotarcie do osób, które pracują w różnych systemach zmianowych
 • Szkolenia na zoom ( Również Q&A ) 

 

ZDROWIE

Współcześnie notujemy coraz więcej zagrożeń dla naszego zdrowia, a należą do nich m.in.: coraz uboższe w składniki mineralne warzywa i owoce, wszechobecna chemia, złe nawyki żywieniowe, nieustanny stres oraz siedzący tryb życia. To wszystko sprawia, że stale rośnie liczba osób dotkniętych chorobami cywilizacyjnymi – już w młodym wieku ludzie są schorowani oraz brak im chęci do życia. Eksperci alarmują, że jeśli nic się nie zmieni nasze dzieci będą żyły nawet 5 lat krócej niż my. W tej sytuacji niezwykle ważne jest dostarczanie wiedzy o zagrożeniach oraz możliwych rozwiązaniach, a także inspirowanie do aktywności fizycznej i dostarczanie nowoczesnych produktów najwyższej jakości, pozwalających zachować, a nawet poprawić stan zdrowia. Wychodząc naprzeciw takim potrzebom firma dostarcza produkty opracowane przy wykorzystaniu najnowszych badań z dziedziny biologii i medycyny. Wspierają one ogólną psychomotorykę organizmu oraz są odpowiedzią na konkretne schorzenia i dolegliwości.

 

Dodatkowo firma posiada infolinię medyczną – która łączy Nas z lekarzami. Jeżeli nie wiesz, czy można pomóc zainteresowanej osobie, lub nie wiesz jak – możesz skontaktować się z expertem, który udzieli Ci rady.

Użytkownicy produktów DuoLife stworzyli również grupę, która liczy aktualnie 30.000 osób – dzielą się tam opiniami, historiami, efektami. Grupa może posłużyć w celach informacyjnych, ale także jako świetne narzędzie 🙂

 

Produkty DuoLife mogą Ci pomóc przy :

 • Bezzsenności
 • Spadkach energii w ciągu dnia
 • Nerwicy
 • Wypadaniu włosów / wzmocnieniu paznokci / problemach skórnych ( rozstępy, atopowe zapalenie skóry, trądzik ) 
 • Oczyszczaniu organizmu z toksyn / pasożytów
 • Zapaleniach 
 • Boleriozie
 • Cukrzycy
 • Hashimoto
 • Podwyższonym cholesterolu

A to tylko kropla w morzu.

Więcej o tym, na co mogą pomóc produkty :

https://duolife.eu/opinie.html

 

Prowadzona jest również „Fundacja na rzecz świadomego życia” 

Działalność Fundacji:

 • Kampania Społeczna Żyje Świadomie
 • Prowadzenie konferencji, kongresów, sympozjów
 • Prowadzenie szkoleń i akcji edukacyjnych
 • Wspieranie akcji promujących zdrowie

Podczas organizowanych wydarzeń w całej Polsce udzielamy wsparcia takim inicjatywom jak: Krewniacy – Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi, Stowarzyszenie Częstochowskie Amazonki czy Fundacja Jesteśmy Blisko.

 

Głównymi celami kampanii społecznej „żyję świadomie” są :

 • Propagowanie aktywnego stylu życia, w tym wśród osób 55+
 • Promocja rodziny i zachowań prozdrowotnych
 • Tworzenie warunków do wszechstronnego rozwoju ludzi
 • Pomoc osobom młodym, w dążeniu do dorosłego i zdrowego życia, aby w przyszłości mogły przekazać idee Fundacji kolejnym pokoleniom
 • Przekonanie obywateli, by dbali o zdrowie fizyczne i psychiczne
 • Poprawa, jakości życia zarówno, zdrowotnego, społecznego, ekonomicznego
 • Utrwalanie przekonania, że jakość naszego życia zależy od nas samych

Więcej o kampanii, terminach spotkań, tematach, które są prowadzone podczas konferencji możesz przeczytać tutaj : https://zyjswiadomie.pl/

 

Interesuje Cię DuoLife ? Sprawdź :