Czy warto dobierać biznespartnerów?

Witaj kochany czytelniku ! 

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że powinniśmy przyjmować do Naszego biznesu każdą osobę, jaka tylko będzie chciała.

No bo przecież struktura się rozrasta, prowizja „wpada” ( NIGDY nie patrz na drugiego człowieka jak na „dawcę kapitału” ) Same plusy !

Jeżeli myślimy o biznesie długoterminowo, jesteśmy pewni, że marketing sieciowy jest dla Nas świetną opcją, czujemy się w Nim dobrze, to warto dobierać Swoich biznes partnerów w sposób staranny. To nie może być każda osoba – bo nie z każdą osobą „nadajesz na tych samych falach”

Prawdopodobnie spędzisz z taką osobą kilka / kilkanaście lat, spotkacie się kilka razy, więc warto zadbać o to, żeby ten czas był przyjemnie spędzony, a nie na siłę. Tak samo jest z przekazywaniem wiedzy danej osobie – Jeżeli się osoby nie dobiorą, może być ciężko. Rozmowa będzie trudna do przeprowadzenia

Przed rozpoczęciem współpracy patrzę na takie aspekty jak :
  • Kultura osobista
  • Zaangażowanie
  • Chęć zdobywania wiedzy
  • Transparentność ( W minimalnym stopniu )
  • Prócz ww. rzeczy muszę z daną osobą nadawać na tych samych falach, musimy się dogadywać również poza biznesem.

Czasem warto się zastanowić, jeżeli dana osoba w jakimś stopniu Nam „nie pasuje”. Niech pieniądze nie przesłaniają Ci oczu w tej kwestii, bo biznes to nie tylko pieniądze 😉

Czy Ty również masz jakieś kryteria, czy zapisujesz do biznesu każdego ?

Pozdrawiam i życzę sukcesów !

Adam Jeziorski

Dodaj komentarz