Poradniki PDF

Poradniki w formacie PDF to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które cenią Sobie czas oraz wygodę przyswajania materiałów.

Materiały PDF oraz e-booki które tutaj znajdziesz to pigułka wiedzy o finansach, zarabianiu przez internet, sprzedaży ale i nie tylko. Czekają na Ciebie także poradniki, które poprowadzą Cię krok po kroku w marketingu oraz komunikacji z innymi ludźmi.

Poradniki PDF to doskonale narzędzie, ponieważ możesz je zapisać na telefonie lub komputerze i wracać do nich, kiedy tylko masz ochotę, a dodatkowo szybko znajdziesz interesujące Cię zagadnienia, których możesz nie pamiętać do końca, a są aktualnie potrzebne. Nie ma znaczenia czy jesteś osobą, która lepiej przyswaja wiedzę z video, czy tez z „papieru” – napewno odnajdziesz się w tym bez problemu. Sprawdź poniżej co dla Ciebie przygotowałem :

 

Poradnik GRUPY – Jest to poradnik stworzony z myślą o marketerach internetowych, którzy część Swoich działań robią na grupach na FaceBook’u. Nie od dziś wiadomo, że ten sposób jest dość specyficzny, ponieważ nigdy nie wiesz na jakich ludzi napotkasz, a dodatkowo nie wiesz, czy Twój post będzie miał powodzenie i „branie”. Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, jak zwiększyć Swoją konwersję, co zrobić, aby pisały do Ciebie tysiące osób, a także jakie typy postów są najlepiej odbierane. Jednak to nie wszystko – w poradniku znajdziesz pigułkę wiedzy, tipy i gotowe przykłady, które możesz natychmiast wdrożyć w życie.

 

 

POBIERAM PORADNIK GRUPY

 

Poradnik SKUTECZNE POLECANIE – Materiał stworzony dla osób, które działają, lub chcą zacząć działać w marketingu rekomendacyjnym. W poradniku znajdziesz praktyczne wskazówki, których używam i które działają, a także :

  • Jak zadbać o Swój profil w Social Media, aby skutecznie budować brand .
  • Jakie typu postów się sprawdzają i kiedy ich używać – gotowe przykłady.
  • Co musisz wiedzieć, aby skutecznie polecać biznes.
  • Jak zachęcić osoby do stałego obserwowania Ciebie.
  • Przykłady rozmów i ich struktura.

 

POBIERAM PORADNIK SKUTECZNE POLECANIE

 

Poradnik 25 SPOSOBÓW ZAROBKU – Poradnik opracowany z myślą o osobach, które chcą zacząć działać, ale nie mają pojęcia jaki biznes / branżę wybrać – teraz to już nie problem. Doświadczone osoby również znajdą coś dla Siebie – podsumowania, poszerzenie wiedzy, a nawet nowe pomysły na biznes. W poradniku znajdziesz sposoby bez inwestycji, na umowie, z inwestycją i wiele więcej – sam sprawdź i przekonaj się, czy znasz je wszystkie. Dodałem również platformy, na których możesz szukać pracy w internecie :

 

POBIERAM PORADNIK 25 SPOSOBÓW ZARABIANIA